Duchové - různá svědectví

29. listopadu 2012 v 23:18 | Antje |  Paranormální jevy

Otec na faře

Uprostred noci mu na dvere fary kdosi busil, pricemz sila uderu se neustale stupnovala. Kdyz konecne otevrel uvidel na svem prahu stat dva vydesene kluky (lehce pres dvacet), zborceny potem a cely rozklepany. Vzal je dal posadil je na gauc a ptal se jich co se stalo. Po chvili premlouvani z nich vypadlo, ze se pokouseli vyvolat dabla, a ze pry uspeli. To co videli vsak nebyli schopni ani popsat, takzvane, ne ze by nevedeli co videli, ale nebyli to strachy schopni ani vyslovit. Celou noc zustali u nej na fare, pricemz az do rana nezamhourili oci a celou dobu se bez ustani trasli.

Čachtický hrad

Loni jsme byli na výletě na Čachtickém hradě (no spíš zřícenině hradu), ano, na tom proslulém hradě hraběnky Bathoryové, celou cestu nahoru na hrad svítilo slunce a bylo klidno, jen jsme prošli hradní bránou, zatáhlo se a začal foukat vítr, tak to bylo celou dobu co jsme tam šmejdili, jen co jsem se vydali na cestu zpět, mraky se zase rozplynuly a slunko pálilo jak čert (bylo to uprostřed července a v ty dny bylo fakt dost horko). Řeknete si náhoda, ale kdo ví... Pokud někdo četl knížku Na toulkách s kreslířem (autorem je známý kresíř vtipů - Křemeček) a narazil tam právě na povídání o Čachtickém hradě, tak pan Křemeček má podobnou zkušenost. Že by zase jenom náhoda? Nebo se tam občas prohání duch hraběnky nebo umučené dívčí duše?

Duch paní v červeném svetru

Tomáš byl jednou se svojí dcerou venku na procházce a na písku, když se chystali jít domů, malá terezka se podívala nahoru na střechu jednoho z domů a začala mávat. Když se tam její taťka podíval, nic až na antény tam nebylo. Zeptal se jí tedy, komu že to vlastně mává a ona mu odpověděla, že přece té paní. Nerozuměl tomu a chtěl vědět, co ta paní má na sobě, zdali si to neplete s nějakou tou "anténou" Řekla: " Tati, tak se podívej, vždyť má přece červeny svetr a na nohách nevím co má, protože ty nejsou vidět." Za chvíli prý paní zmizela a taťka si myslel, jestli terka není nemocná, vzali jí k doktorce a ta jim řekla, že malé děti vídají aury mrtvých lidí, ale když jsou starší, zmizí to a oni si na to co viděli, když byli tak mladé, nepamatují. Mimochodem rozebíral to pak s kamarádkou co v tom domě bydlí a dopídili se k tomu, že se tam tenkrát oběsila na půdě jedna stará paní, když jí umřel manžel, nosila pořád červený svetr.

Bouchání


S mojí přítelkyní máme takový problém.Často v noci ale i přes den slyšíme jakoby někdo šel po schodech,někdy rány u mě v pokoji do skříně a dnes v noci dokonce moje přítelkyně slyšela něco jako hlasy.Já spal takže sem nic neslyšel.Jednou sem si šel s bráchou zakouřit před barák a přítelkyně zůstala doma..když jsem přišel byli otevřený dveře a přítelkyně zalezlá v koutě na posteli a říkala že se dveře otevřeli sami.Ovšem toto není 100% protože si nejsem jistý jestli sem dveře zavřel ale i tak to sem píšu.Taky si vzpomínám na jednu noc kdy zamnou přišel starší brácha a řekl mi co tady vyvádíme,proč boucháme do topení, ale my jsme v klidu leželi a ani nic neslyšeli.Když jsme se šli podívat dolu do kuchyně,židle byla opřená o topení, taky se nám často dole v obýváku zapíná sama televize ale hned se zase vypne. Ovšem u mě v pokoji se dřív zapínala hifi věž a jen šuměla..shoda náhod nebo se vážně něco děje ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama