Empatie a sexuální magie

26. listopadu 2012 v 23:57 | Antje |  Magie
Co je to Empatie?
Empatie je vcítění se do emocí jiné bytosti. Či-li sdílíte emoce druhého a buď je silně prožíváte s ním, nebo víte, jak mu pomoci.

Proč používat Empatii?
Je dobrá pro odhadnutí slabin jedince, víte jak mu ublížit a nebo i pomoci. Dokážete díky ní zjistit spoustu užitečných věcí o daném člověku. A právě v tom je problém. Dnes se Empatie přiřazuje pouze k "soucítěním" neboli vcítěním se do emocí. Já ale Empatii přiřazuji k více věcem, než jen k emocím, ikdyž výsledný efekt je prožíván emocemi.

Empatie v Psychologii:
Každý psycholog by měl ovládat Empatii. Toť dnešní rada od odborníků. Ano, pokud psycholog ovládá empatii, díky které dokáže vědět jak pomoct druhému, proč ji nepoužít? Podlé mého úsudku "nemusím být psycholog, abych dokázal pomáhat".

Empatie a Sexuální magie
K sexuální magii se často přiřazují slova jako kamasutra, tantra, masáže a podobné. Ano, i takové jsou sexuální magie. Proč ale sjednocuji sexuální magii a empatii? Protože se sebou silně souvisí.

Sexuální empatie aneb jak to funguje?
Jedinec, který ovládá seuxální magii pozná, co je "příjemné" (když to tak řeknu) jiné osobě. Zkoumá postavu, chování, hlas, mluvu a vše, co může. Nakonec vyvodí konečný verdikt možná i v několika verzích. Ano, existují lidé (znám), kteří odhadnou to, co se vám líbí. Ví, jak silný dotek potřebujete. Ví, na kterou část vašeho těla jste citliví a mnoho dalšího. Otázkou je, jestli vás to bude strašit, nebo budete rádi.

Vlastnosti člověka se sexuální empatií
- Dokáže se vcítit do druhého pohlaví a dokáže odhadout, jak se člověk cítí, co mu ublíží a jak se k nim má chovat. Jednoduše ví, co se líbí protějšku. Ví, jaký pohled platí, ví co má říkat.
- Dokáže ho dokonale upoutat a možná i zlákat na neřesti ;).
- Dokáže vás přečíst a vy ani nevíte jak.
- Může zanedbávat sám sebe v sexuální stránce, protože ví, že má dar porozumět vaším pocitům a chce toho využít naplno.
- Pozná, když z je potřeba změnit styl. Tím myslím, že pozná, kdy je potřeba udělat krátkodobou změnu od jeho silné stránky, což jsou doteky.
- Může se ve svých odhadech mýlit. Každá empatie se musí trénovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama