Láska ze sna - Kapitola 1 Sen

26. listopadu 2012 v 23:18 | Antje |  Moje příběhy
Hl. role- Kate(obyčejná holka)
Richie(australský herec)
Vedlejší role- Alice, Jane, Pablo, Mike
KAPITOLA PRVNÍ - SEN
Kate usínala, za okny už byla tma, příjemné přítmí pokoje jí kolíbalo ke spánku. Zavřela oči a padala do snu. Seděla v trávě, měkké a zelené. Rozhlédla se po okolním světě a rozpoznala místní park. Nikdo tam nebyl. Ticho přerušovalo jen zpěv ptáků. Až to vše přerušili kroky šustící v trávě. Jak se blížol začala jsem rozpoznávat rysy těla a tváře. Pozdravil se a sedl si ke Kate. Chvíli seděli a pak tajemný mladík promluvil:Víš o tom, že o tobě sním. Chtěl bych tě víc poznat. Povídat si s tebou. Moc se mi líbíš.
K:Mě se taky líbíš.
Mladík:Za chvíli budu muset jít. Ty se probudíš a naše společná chvíle skončí.
K:Ne to ne. Ještě ne. Ještě chvíli, s tebou se cítím v bezpečí, cítím že jsem v blízkosti někoho kdo mě má fakt rád.
Mladík:Neboj brzy se zase uvidíme. Za pár dní za tebou přijdu do snu zase.
K:Dobře a dáš mi alespoň něco na rozloučenou?
Mladík:No záleží na tom co?
Kate se naklonila a chtěla ho políbít když v tom zazvonil budík a sen byl pryč.
Kate měla divnej pocit, jako kdyby se do něj vážně zamilovala.
K:Proboha jak se můžu zamilovat do někoho kdo vlastně ani neexistuje.
Nemohla se zbavit pocitu že toho kluka má fakt ráda, protže se k ní choval fakt pěkně....Kate na tom nebyla moc dobře. Její pocity byli šťastné a zároveň byla smutná, protože ho nikdy nebude mít. Celý den vypadala jako tělo bez duše a nemohla se dočkat večer jestli za ní přijde zase do snu jak slíbil. Ta touha poznat toho druhého byla nesnesitelná. Naprosto neúnosná. Kate zalezla do postele už v 8 hodin večer a čekala a prosila aby se ve snu zase sešla. Ráno se probudila a zklamana, protože se jí nic nezdálo.
Odpoledne se dívala na televizi a v televizi běžel film. Zaujmul ji už od začátku když v tom najednou uviděla mladíka ze svého snu. Dodívala se na film a byla si na 100 % jistá že to byl on. Počkala si na titulky a našla jeho jméno Richie. Vyhledala ho na internetu a dívala se na jeho fotky. A měla plnou hlavu toho zda o ní ví, nebo to byl vážně jenom sen.
Richie
Richie právě točil na Novém Zélandu nový seriál. Večer padnul unaveny do postele a těšil se až usne. Zdálo se mu jak jde po pláži. A najednou se proti němu rozeběhne nějaká černovláska. Když přiběhla k němu blíž a začala si s ním povídat Richiemu se zalíbila, byla pěkná, usměvavá, prostě fajn holka. . .
Ráno se probudil a chtěl se s ní setkat. Ale taky přemýšlel nad tím, že ona nemusí ani existovat. Když je na světě tolik holek tak by trvalo věčnost než by jí našel. Celý den nad tím přemýšlel. Nedokázal ani jíst jak na ni myslel.
Nemohl se dočkat další noci, kterou stráví s ní ve snu. I když nevěděl jestli jí ještě někdy uvidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama