Příběh podle skutečné události

28. listopadu 2012 v 22:16 | Antje |  Příběhy
Příběh podle skutečné události
Radek, Petr a Sandra................fiktivné jména hlavních postavy
Sandra chodila do třídy s Petrem a Radkem. Nebyla moc oblíbená, né protže by nebyla hezká ale byla mlčenlivá a nikdo se s ní nebavil. Jednou večer se Sandra převlékla ve svém pokoji s roztaženými záclonami. Petr a Radek šli zrovna kolem a uviděli jí. Nejdříve si sundala tričko a pak i podprsenku. A co kluky nenapadlo...okamžitě to vyfotili.
Druhý den přišla Sandra do školy a dozvěděla se o těch fotkách. Okamžitě šla domů ze školy pryč a doma brečela. Proč zrovna ona musí žít? Proč to udělali? Proč to udělali zrovna jí?
Doma zůstala celý týden, myslela že na tu věc zapomene. Jenže opak byl pravdou. O týden později o těch fotkách věděla a viděla je celá škola. Sandra už nevěděla co má dělat.
Přišla domů uplně psychicky vydeptaná. Nechtěla už žít v takovém světě. šla na půdu, vzala si židli přehodila provaz pres trám. Udělala smyčku, dala si jí kolem krku a skočila. Když přišla její maminka zz práce domů, nemohla ji nikde najít. Volala jí a telefon slyšela z půdy, když otevřela dveře, našla tam svojí dceru několik hodin mrtvou.
Závěr:Kluky vyhodili ze školy a to bylo všechno nikdo za její utrpení nezaplalil!!!!!! Jen ona kvůli nějakým pubertálním klukům zaplatila životem...
Pozn. autora:Občas si říkám co to chodí po světě za idioty, že tohle udělají. Už vidim kluky kdybychom to udělaly my holky tak jak o nás hned říkají, jaký jsme svině. Přitom oni jsou jiný....
Tím samozřejmě neodsuzuji jiný kluky....jen vyjimky.....
Napište mi Váš názor do komentíku pls
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama