Příběh podle skutečné události 2

28. listopadu 2012 v 22:20 | Antje |  Příběhy
Jednou ráno jsem vstala, byla sobota, normální zimní den. Zataženo a venku mráz. Zapnula jsem počítač. Zapnula internet a dozvěděla se z novinek zprávu o jedné dívce z Ruska:.......................
Dívka řekněme, že se jmenovala Nina. Nina v pátek odpoledne vyrazila ven za kamarádkama. Byla od ostatních holek docela rozdílná. Byla totiž gothic!!!!(I love gothic!!!) Šla po ulici bohužel nechvalné svými obyvateli. Samý delikventi a lidi zločinu. Ke konci ulice zabočila do uzké uličky přes kterou se dostala zkratkou na místo setkání. Ušetřila 15 minut chůze. Když v tom jí do cesty přišli 3 kluci.
Podle jejich vzhledu poznala, že to jsou nacisti(Pojem nemusím vysvětlovat bohužel všichni víme co to je za lidi). Dostala strach ale co. Snad jí neublíží. Jen jak se k nim blížila začali si na ní dovolovat. Ale ona si jejich kecy nenechala líbit a taky jim něco řekla. To jednoho nácka naštvalo a prostě jí jen tak vrazil pěstí přímo do tváře. Zařvala na něj. A to už se do ní pustili všichni. Ukopali a domlátili jí až k smrti. Když byla mrtvá náckům to nestačilo. Jejich kamrlík byl blízko odtáhli ji tam.
Tahle část je mi nechce moc popisovat tak to vezmu krátce: Stáhli jí z kůže, vykostili(z masa odstranili kosti), uvařili a snědli.
Bohužel se tohle stalo bylo to v novinách na konci roku 2008.
Je to hnusný! Ale nechci aby se na tohle zapomenulo. Je to fakt hnusný a nechápu jak to lidi můžou udělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama