Sex s roboty

26. listopadu 2012 v 23:03 | Antje
Experti zabývající se výzkumem umělé inteligence tvrdí, že člověk bude moci mít plnohodnotný sex s roboty již během několika desítek let. Jako šibeniční termín uvedli rok 2050. David Levy tvrdí, že roboti budou téměř nerozeznatelní od normální lidí. Informoval o tom server Ananova.
4. 1. 2008 18:28 - NEW YORK
David Levy napsal ve své knize, která má název Sex s roboty: vývoj lidsko-robotických vztahů, doslova: "Skvělý sex na požádání 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Co je na tom špatného?" Dle Levyho budou ze speciálně vyvíjených robotů těžit nejvíce ti nejošklivější a nejvíce izolovaní lidé, kteří si nedokáží v reálném životě najít vhodný protějšek ani příležitostný románek.
"Jsou osamocení, jsou zbědovaní. Myslím, že celá naše společnost bude o hodně lepším místem, když budeme mít alternativu, která tyto lidi uspokojí, aniž by to kohokoliv obtěžovalo. Pokud by existoval typ robota, jakého jsem popsal ve své knize, tak bych ho rozhodně chtěl i sám vyzkoušet a nebral bych to jako něco nenormálního či ´ujetého´. Udělal bych to ze zvědavosti, nikoliv z touhy po novém sexuálním partnerovi. Jsem šťastně ženatý," uvedl Levy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama