Typy duchů

27. listopadu 2012 v 22:30 | Antje |  Paranormální jevy
Tím že uznáte princip převtělování - reinkarnace, logicky vyvstane neviditelný svět duchů. Pojmem ducha si vymezíme jako duši člověka, která není v těle z masa a kostí. S těmi to bytostmi můžou někteří lidé komunikovat, což se děje nezávisle v různých částech zeměkoule. Tato komunikace s těmito bytostmi právě mate mnoho lidí, kteří se domnívají, že od nich dostanou hlubokomyslné odpovědi. Mnohým nedochází, že každý duch má různé zkušenosti a vědomosti. To záleží kolik životů prožil a co se naučil. Nevědomí duch toho může vědět míň než vy! Na základě kontaktů s duchy, můžeme pro naši potřebu rozdělit duchy do tří základních skupin. Lze rozšířit až na 10skupin:
a) nedokonalé duchy
b) dobré duchy
c) dokonalé duchy
Dobrý duch: převaha ducha nad hmotou. Snaží konat dobro podle svých možností, podle dosažených kvalit. Již se oprostil od záporných vlastností (závist, výčitky, zloba i vášní). Z jejich řad pocházejí ochránci.

Dokonalý duch: zbavil se všech nectností, absolutně mravní a je šťastný s pokroku druhých, kterým pomáhá. Zná vše co duch poznat může, je často přímý posel boží. Lidé je pojmenovaly anděly.
Duchové nedostali za úkol od boha konat zlo, to konají na základě své osobní vůle. To je však brzdí ve vývinu a trpí za to. Nemůžou proto s vámi uzavírat dohody, pouze ze své zlomyslnosti Vás chtějí svést na cestu zla, abyste klesli na jejich úroveň. Dělají to nepřímo našeptáváním (formou myšlenky, obvykle ta další), nebo přímo, když s vámi vejdou do kontaktu (vašim vyvoláním). Na seanci, kde dochází k vyvolání ducha jen pro zábavu, nebo padají potměšilé otázky, nepřijde dokonalý duch.
Zvažujte, jestli jste připraveni na kontakt z bytostí, která může být jakákoliv. Ten, co vám bude tvrdit, že je v neustálém nebo i častém kontaktu s dokonalým duchem je . . . minimálně nafoukaný nebo si z něho nedokonalí duchové dělají "srandu".
Nedokonalý duch: převaha hmoty nad duchem. Je zlomyslný a jelikož sám trpí, tak se snaží k sobě strhnout další. Číhá všude a čeká na projevení slabosti druhých jejich stržení na svoji úroveň. Z nich lidé udělali démony, rarášky atd. .Jeho řeč je hrubá až vulgární.
Černý duch nebo také stín: Stojí mezi světem živých a mrtvých, aby se tyto dva světy příliš nepotkávaly. Někdy umí taky pěkně vyděsit, ale nebývají zlí. (příspěvek od dezzied)
Mulové: Nacházejí se hlavně v kultuře Romů. Mulové jsou zemřelí příbuzní.Kdysi měli Romové tradici, že házeli zbytky jídla na zem, aby si je právě mulové mohli očichat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Komentáře

1 Mia Silberova Mia Silberova | E-mail | 13. února 2017 v 13:23 | Reagovat

Blbost, nepoznas naprv. Poltergaist, kadeot...atd. Je to blbost ze dobry  a zly a blablabla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama