Prosinec 2012

Líbání podle znamení

8. prosince 2012 v 16:11 | Antje |  Láska
Beran:
Vaše polibky jsou rychlé a prudce přizpůsobivé, plné potěšení, které však brzy vyprchá.

Býk:
Vaše polibky váhají; jsou opatrné, upřímné, dokážou však pokračovat vytrvale dál a dál..

Blíženci:
Vaše polibky bývají často přerušovány křečovitým chechotem, usměvy a směšnými poznámkami.

Rak:
Vaše polibky jsou teplé a něžné a nikdo se jich nebude chtít zbavit.

Lev:
Vaše polibky jsou divoké a vášnivé, kousavé a dravé. Očekáváte potlesk za váš výkon.

Panna:
Vaše polibky jsou tak jemné a čisté, že si jich vaše drahá polovička všimne až když s líbáním skončíte.

Váhy:
Příliš se obáváte o svůj dech, než aby jste se odvážili opravdu líbat.

Štír:
Přeskakujete polibky a jdete přímo k věci .. ať už tím je myšleno cokoli.

Střelec:
Vaše polibky jsou překvapivé, políbené oběti nechávají toužit a čekat více.

Kozoroh:
Vaše polibky jsou intenzivní a ušlechtilé okamžiky kontrastu napětí vašeho dne.

Vodnář:
Vaše polibky jsou mokré a špinavé, stále se snažíte otevírat při líbaní oči.

Ryby:
Vaše polibky jsou romantické, zamilované a věčné. Tag si to užijte.....:)

Chci vysněného muže

5. prosince 2012 v 22:43 | Antje |  Láska

1. Pohled a úsměv

Kombinace očního kontaktu a úsměvu je vždy odpovědná za vytvoření přitažlivosti a sexuální touhy. "Jinými slovy, tato kombinace je mocné afrodiziakum a nelze podceňovat její účinnost," .
Tip: Stačí se mu s úsměvem zadívat do očí tak na deset sekund. Tohle odhodlané gesto dokazuje vaši sílu a zvyšuje úroveň přitažlivosti.

Anorexie není řešení!

5. prosince 2012 v 22:41 | Antje |  Sranda a zajímavosti
Nadváha představuje estetický, psychologický, ale i zdravotní problém. Člověk, který se rozhodne s ní bojovat, se ocitá pod tlakem svého okolí, v jehož rámci kilogramy navíc získal. Změna stravovacích návyků i denního režimu může pak být o to náročnější. Co přesně je na hubnutí nejtěžší?
  • Chuť na sladké
  • Nárazové přejídání
  • Naučit se stravovat pravidelně
  • Donutit se změnit stravovací návyky
  • Jo-jo efekt
  • Nežádoucí účinky
  • Zažívací problémy
Dostupné přípravky na redukci váhy obvykle pomohou pouze s jedním z výše uvedených problémů. Přitom obezita je vlastně nemoc, která vzniká působením mnoha vlivů. Úspěšné léčení tedy vyžaduje komplexní přístup. Podle nové klinické studie takové řešení nabízí OBEZIN™, jehož hlavní složkou je polysacharidový komplex PSC™.
Najděte řešení hned na několik vašich zdravotních problémů; Danare.czPrázdný žaludek versus nárazové přejídání
PSC™ je rostlinný polysacharidový komplex, který zaplní žaludek, a tím vyvolá uvolnění hormonů signalizujících mozku, že má člověk přestat jíst. Díky tomu zamezíte přejídání. Stejná látka také napomáhá tvorbě prebiotik, která podporují správné zažívání.
OBEZIN™ navíc omezuje chuť na sladké či tučné pokrmy díky výtažku z rostliny Spirulina platensis. Tato řasa působí na chuťové centrum v mozku, kde aktivně snižuje chuť k jídlu.

Rozlučte se s kily nadobro

Spotřebitelé potvrzují, že se díky OBEZINU po krátké době skutečně naučili konzumovat výrazně menší porce jídla. A jak se říká, zvyk je železná košile. Absolutní jistotu však dodá OBEZIN™ AFTER DIET. Jeho účinné složky obsahují silné antioxidanty posilující organismus, napomáhají zdravému pohybu střev, podporují spalování tuků, a navíc tlumí chuť na sladké díky přidanému chromu. Svou funkčností při podpoře a udržení redukce váhy je OBEZIN™ AFTER DIET na českém trhu naprosto ojedinělý. Spolehlivě potlačuje jo-jo efekt.

Jděte příkladem

Nyní se na trhu objevuje další český přípravek, OBEZIN™ Junior, který přírodní cestou pomáhá při boji s nadbytečnými kily dospívající mládeži od 15 do 18 let. Celá rodina se tak společně může učit, jak trvale upravit stravovací návyky ku prospěchu a zdraví všech. Děti svým rodičům pak jednou poděkují, protože, jak se říká: Co se v mládí naučíš, v stáří jako když najdeš. Při péči o zdraví to platí dvojnásob. Obezita dětí představuje v dnešní uspěchané době velký problém. Proto je potřeba řešit ji dříve, než se objeví komplikace s klouby, diabetes, vysoká hladina cholesterolu. To jsou totiž reálné problémy, které můžou následovat. Obezita dítěte může být i problémem sociálním, kdy je izolováno od kolektivu dětí. V takovém případě zanechá obezita i psychická traumata.

Láska bolí

5. prosince 2012 v 22:37 | Antje |  Láska
Jen tak si pohrát
a pak odhodit,
pak tu hru dohrát
a mé srdce zahodit.
Jen sis chtěl užít
a pak zlomit mé srdce,
letní lásku zažít
to se nedělá přece.
Říkat,že mě máš rád
a pak se naštvat,
byl jsi můj kamarád
na moje slzy kašlat.
Jsi hnusnej lhář
tohle se nedělá,
ale miluji tvoji tvář
zamilovat se,to jsem dělat neměla..
Moc se mi stýská
a smutno mi je,
v mém srdci už je tříska
láska mě jednou zabije..
Bolí mě,když lžeš
brečím a koukám se k Bohu,
cítím větu "marně se dřeš"
ale pomoct si nemohu.
Proč jsem zas já
jediná zamilovaná,
prý rád mě má
ale každý práva má.
Práva lhát a zrazovat
bohužel i kamaráda,
mé srdce se začíná zmrazovat
ale já víc než kamaráda mám Tě víc ráda..
Laska někdy bolí a někdy zase přinaší štěstí....nikdo si nemuže vybrat...to mu nadělí osud.....laska přinaší slzy...i když sou možna pro někoho kdo si je nezaslouží..nezadržíte to a propuknete v hluboky pač...
slzy
laska nikdy nedopadne tak jak si vysníme....je tam plno špatnych "maličkostí" ktere se nam nelibí....a nemužeme je změnit....laska přinaší smutek...."kdo miluje žije,kdo nemiluje -umře"..toto je příslovi ktere me osobně něco říka pravdiveho..ale někdy umíra i člověk ktery miluje...a to proto že ho jeho polovička nechce....tak se zabije sam,protože si myslí že už nema smysl žít dal..
sprt andela
ale život je plny překvapení....třeba se tvoje polovička kterou miluješ šíleně moc nevyjadří protože ma strach...a ty si pak něco udělaš bezduvodně...nejhoší je přijít o člověka ktereho milujete...to pak bolí víc jak odmítnutí..bolí to nejvíc..citíte se sami...a mate pocit že už nikdy nebudete víc milovat..nemate chut k ničemu....
hřbitov
smrt..nenavist...to všechno je spojeno s laskou..smrt protože už nesnesete bolest z omitnutí..nenavist protože vas podvedl.....laska protože milujete...laska je největší magie světa...a tak to i zustane....
Láska někdy bolí...a to doslova
Ulehla, i když spát ještě nechtěla,
zatímco láska jí myšlenky do mysli vplétala.
Myslela na něj, přitom plakala,
láska ji i tentokrát zklamala.
Srdce ji bolí a slzy pálí,
do jejích růžových dívčích tváří.

Ví, že touží po jiné,
přesto doufá, že ta touha pomine.
Krev po ruce jí stéká,
ona doufá, že se s ním brzy setká.
Smutně pláče a leží,
láska její srdce tíží.
Brzy její trápení pomine
a srdce tlouct přestane.
Nikdo nesnasi bolest a laska boli a presto po ni toužíme
help
Ležím v tvém pokoji s kudlou v srdci,pomalu umírám a přemýšlím jestli se ještě kdy setkáme.Má krev se rozlévá po podlaze jako vzpomínky na tebe.Rudé slzy stékají z mých očí a já se ptám proč jsi mi to udělal?Miluji tě,ale mé jizvy říkají něco jiného.
Jestli láska znamená život raději chci zemřít.
Proč? Proč láska tak bolí? Je to snad tím že milovat není jen citový, ale i fyzický vztah? Nebo jsou to snad signály vysílané mozkem? Jak ale můžeme cítit ty motýlky v břiše. Láska je a zůstane tím nejzáhandějším citem, jak psychickým, tak fyzickým...

O čem to tady je...

3. prosince 2012 v 1:27 | Antje |  Moje keci a práce

O čem je tenhle blog?

Píšu na blog články už přes 4 roky, začala jsem u příběhů lásky a dostala se až sem. Založila jsem blog, který bude jen můj a jen moje příběhy.

Takže tady najdete příběhy, které píšu a vymýšlím já ( u skutečného příběhu je to vždy napsáno), srandu co najdu na internetu, zábavná videa a obrázky a taky magii a paranormální jevy.

Zajímám se o magii už 10 let, takže můžu přidávat vlastní kouzla, rituály a zaklínadla. Můj přítel se hodně zajímá o UFO, takže díky němu přidávám i zajímavý dokumenty o UFO.
Doufám, že vám tady líbí, a pokud byste chtěli ještě něco přidávat, změnit nebo vám tady prostě něco chybí. Stačí napsat a já to přidám.

Láska v lomu

3. prosince 2012 v 1:15 | Antje |  Moje příběhy

Láska v lomu


Psal se rok 1893 se v maďarském městu narodila malá holčička Melinda. O 18 let později se její rodina dostala do vážných problémů s maďarskou společností. Melindy matka a otec byli mučeni obyvateli, zatímco jejich děti vykázali z města. Melinda měla dvě starší sestry, a mladšího bratra. Vždycky jí neměli moc rády, protože byla nejhezčí.
Nejstarší navrhla, že by mohli jít do Anglie. Starší sestra souhlasila, Melindě se moc nechtělo. Chtěla zůstat v rodném vlasti.
Nakonec se nechala přemluvit a vydali se na cestu severozápadně. V Rakousku potkali moc milého pána, který je svezl alespoň do města. Za týden se dostali do České republiky.

Příběh starý 2000 let

2. prosince 2012 v 23:27 | Antje |  Příběhy

Honi a déšť

Na jaře lidé toužebně očekávali a potřebovali déšť, ale on nepřicházel. Vyhledali tedy Honiho, starého čaroději a bylinkáře a prosili ho 'Modli se, ať přijde déšť'
Honi lidem přikázal přikrýt si své hliněné pece, aby se jim v dešti nezničily. Ke každému kouzlu je zapotřebí jistý duševní příprava. Přikázáním zabezpečit své pece Honi lidi psychicky povzbudil věřit, že déšť opravdu spadne. Lidé pece zakryli, Honi se modlil, ale déšť nepřicházel. Pak si uvědomil, že udělal chybu, zaopmněl otevřít magický kruh! Není divu, že déšť nepřišel. Nevytvořil pole, kde kouzlo mohlo být kruh a postavil se doprostřed. Nejzajímavější na celém příběhu je, že Honi promlouval k Bohu. jako by mluvil ke každému druhému. Řekl mu: ''' Pane vesmíru, tvé děti se na mne obrátili s prosbou, Přísahám, že se odtud nehnu, dokud se nad nimi neslituješ a jejich přání nevyslyšíš.

Dalším krokem bylo napojení se na božstvo a nakonec jasné vyjádření svého záměru - také velmi odhodlané. Oznamuje mu, že hodlá zvítězit, ať se děje, co se děje. Je tvrdý jako viktoriánská paní, která ne nepovažuje za odpověď. Není to totiž Bůh, koho přesvědřuje, ale on sám. Honi byl učen, že se musí dotknout neskutečného, aby se stalo skutečností., což nijak nesouvisí s vyhrožováním Bohu, ale především s vírou v sebe samého. Jistě onen den použil další tvrdá slova, dokud voda nakonec nezačala kapat. A protože to nebylo to pravé, co měl na mysli, Honi pravil: Nežádal jsem tě o pár kapek, ale o cisterny, příkopy a propasti plné vody.

Můžete si myslet, že pokračoval v dialogu s Bohem, ale není to tak. Promlouval pouze k sobě a své myšlenky vizualizoval. Tak začal obrovský liják. To bylo příliš. Honi je opět nespokojen: Źádal jsem o laskovost, pomoc, ne další katastrofu.
Tak usměrnil své myšlenky. Přišel přesně takový déšť, jaký si objednal. Nakonec Honi řekl: Vím, že to pro mne uděláš., což byla snad ta nejdůležitější slova jeho promluvy a celý záměr posílil.

Přinutil Honi Boha, aby seslal déšť. Ne, vlastně si jej objednal u kolektivného vědomí. Zajisté si vyžádal bpží asistenci, čímž se dotkl něčeho v což všichni věříme - dokonalosti a řádu vesmíru.

Z Honiho synů a dalších potomků se stali vyvolávači deště, takový to mělo úspěch a jeho umění nezaniklo.