Anorexie není řešení!

5. prosince 2012 v 22:41 | Antje |  Sranda a zajímavosti
Nadváha představuje estetický, psychologický, ale i zdravotní problém. Člověk, který se rozhodne s ní bojovat, se ocitá pod tlakem svého okolí, v jehož rámci kilogramy navíc získal. Změna stravovacích návyků i denního režimu může pak být o to náročnější. Co přesně je na hubnutí nejtěžší?
  • Chuť na sladké
  • Nárazové přejídání
  • Naučit se stravovat pravidelně
  • Donutit se změnit stravovací návyky
  • Jo-jo efekt
  • Nežádoucí účinky
  • Zažívací problémy
Dostupné přípravky na redukci váhy obvykle pomohou pouze s jedním z výše uvedených problémů. Přitom obezita je vlastně nemoc, která vzniká působením mnoha vlivů. Úspěšné léčení tedy vyžaduje komplexní přístup. Podle nové klinické studie takové řešení nabízí OBEZIN™, jehož hlavní složkou je polysacharidový komplex PSC™.
Najděte řešení hned na několik vašich zdravotních problémů; Danare.czPrázdný žaludek versus nárazové přejídání
PSC™ je rostlinný polysacharidový komplex, který zaplní žaludek, a tím vyvolá uvolnění hormonů signalizujících mozku, že má člověk přestat jíst. Díky tomu zamezíte přejídání. Stejná látka také napomáhá tvorbě prebiotik, která podporují správné zažívání.
OBEZIN™ navíc omezuje chuť na sladké či tučné pokrmy díky výtažku z rostliny Spirulina platensis. Tato řasa působí na chuťové centrum v mozku, kde aktivně snižuje chuť k jídlu.

Rozlučte se s kily nadobro

Spotřebitelé potvrzují, že se díky OBEZINU po krátké době skutečně naučili konzumovat výrazně menší porce jídla. A jak se říká, zvyk je železná košile. Absolutní jistotu však dodá OBEZIN™ AFTER DIET. Jeho účinné složky obsahují silné antioxidanty posilující organismus, napomáhají zdravému pohybu střev, podporují spalování tuků, a navíc tlumí chuť na sladké díky přidanému chromu. Svou funkčností při podpoře a udržení redukce váhy je OBEZIN™ AFTER DIET na českém trhu naprosto ojedinělý. Spolehlivě potlačuje jo-jo efekt.

Jděte příkladem

Nyní se na trhu objevuje další český přípravek, OBEZIN™ Junior, který přírodní cestou pomáhá při boji s nadbytečnými kily dospívající mládeži od 15 do 18 let. Celá rodina se tak společně může učit, jak trvale upravit stravovací návyky ku prospěchu a zdraví všech. Děti svým rodičům pak jednou poděkují, protože, jak se říká: Co se v mládí naučíš, v stáří jako když najdeš. Při péči o zdraví to platí dvojnásob. Obezita dětí představuje v dnešní uspěchané době velký problém. Proto je potřeba řešit ji dříve, než se objeví komplikace s klouby, diabetes, vysoká hladina cholesterolu. To jsou totiž reálné problémy, které můžou následovat. Obezita dítěte může být i problémem sociálním, kdy je izolováno od kolektivu dětí. V takovém případě zanechá obezita i psychická traumata.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama