Jak uskutečnit svůj první astrální výlet?

22. prosince 2012 v 13:15 | Antje |  Magie

Můj první astrální výlet

Příprava: K posteli si přípravte misku s vodou a misku se solí. Požehnejte obojí a pokropte a posolte všechny čtyři kouty svého pokoje. Tím prostředí očistíte. Zvolte místo a čas, kdy nebudete rušeni nikým. Před prvním výletem mnoho lidí provádí očistnou koupel ve vodě s trochou soli, nebo bylin. Můžete taky zápalit vonnou tyčku, ale na bezpečném místě a ve svícnu. Nejezte hodinu před výletem a připravte si pokrývku, některým lidem během meditace, autohypnózy a astrálního cestování bývá zima. Také je důležité poprvé zůstat pouze v pokoji a trénovat tam, než cestovat po domě.

Instrukce: Lehněte si pohodlně na lůžko, aby vaše nohy ani ruce nebyly zkřížené. Třikrát se zhluboka nadechněte a představujte si, že vás obklopuje jasné bílé světlo. Potichu vyzvěte jednotlivé části těla k relaxaci, například: Mé čelo je uvolněné, lehké a bezvládné.
Tak projděte celé tělo. Jakmile jste naprosto uvolnění, soustřeďte se na své čelo, na místo mezi očima ( mezi očima) a představte si,že tímto bodem opouštíte své tělo.

Je možné, že pocítíte lehké brnění, jakési vnitřní vibrace, nebo lechtání v obličejji, to je přirození. Většinou jako by něco prasklo, a pak se vznáším. Nechte se unášet, pokud se leknete a pohnete, musíte vše opakovat. Popravdě řečeno, je to ta nejtěžší část, budete to muset zkoušet několikrát než vám podaří tělo opravdu opustit. Jen si vzpomeňte kolikrát jste spadli z kola, než jste se naučili jezdit.

Jakmile se vám tohle podaří, máte vyhráno. Každý další pokus vám už půjde snadněji. Pokud se vám to nedaří, neztrácejte hlavu. Zkoušejte to dál, každý den. Nakonec se vám to povede, když to budete nejméně čekat. Jakmile se dostanete ze svého těla, prozkoumejte svůj pokoj. Nepouštějte se dál. Pak si představte, že se vracíte do svého těla. Po návratu chvíli zůstaňte ležet bez pohybu. Počítejte do pěti a pak otevřete oči. Věžím, že se vám to líbilo, ale počkejte 24 hodin, než se zase vydáte na výlet. Po jisté době a získání jisté praxe můžete zvládnout i několik výletů během jednoho dne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama