Můj smutek

30. prosince 2012 v 10:20 | Antje |  Moje keci a práce

Na památkuVánoce jsou pro všechny svátky radosti a klidu, rodinné pohody atd. Pro mě tedy ne. Nejenže, že jsem v Anglii ale vůbec mi to nevyšlo a nebyla jsem na Vánoce s rodinou ale moje milovaná prababička dneska v 5 hodin odpoledne zemřela..


Týden před Vánocemi jí odvezli do nemocnice, bylo jí 93 let (hrozně mi trhá srdce psát bylo). Omdlela, byla dehydratována, to se občas stává, řekla jsem si. Je stará, měla by na sebe víc dávat pozor.

Jenže testy jí dopadly špatně a byla zase v nemocnici. Tak moc jsem chtěla přijet do Čech, ale finančně ani pracovně to nevyšlo Křičící
Moc mě to mrzelo, ale co se dá dělat.

Na Štedrý den jsem telefonovala s mamkou a babičkou přes skype, dozvěděla jsem se babička za ní byla v nemocnici. V tu chvíli jí zaskočil hlas a ani nemohla říct, co se tam stalo.

Babička jí donesla polévku, která jí moc chutnala. Byla tak zeslábla, že se nedokázala ani najíst, takže jí moje babička musela nakrmit. Ale pořád koukala tak nějak smutně. Tak se jí babička zeptala, jestli vůbec ví, kdo je. Bohužel nevěděla... to už bylo špatný.

A dne 29.12.2012 mi umřela moje drahá prababička Marie ve věku 93, která přišla do Česka po druhé světové válce a založila tady rodinu. Já vím, že měla vysoký věk, ale pořád byla čiperná, milá a milovala svou rodinu. I když přežila dva své syny. Tak jsem bych jí chtěla ještě jednou vidět, dát jí alespoň pusu a říct, jak jí mám ráda.

Proto chci tento článek věnovat památce mé drahé prababičce Marie M.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Na jaký druh filmů se díváš?

Komedie
Horor
Sci-fi
Fantasy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama