Skutečný příběh magie

9. prosince 2012 v 15:35 | Antje |  Moje příběhy

Příběh o magii

Nina se narodila do svobodné matce Anně, bydlela se svojí babičkou Editou a dědečkem Tomem. I když samozřejmě měla nejvíc ráda svojí maminku, ke svému dědovi měla hodně blízko, jako jediný chlap v rodině nad ní držel pevnou ruku a zároveň jí bránil před celým světem.

Když jí bylo 10 let, stala se strašná tragédie, její milovaný děda umřel na infakrt při sekání trávy. Byla úplně zdrcená z toho. Zemřel měsíc před jejími narozeninami a ona věděla, že to budou nejhorší narozeniny, které by měla.
Všechno se změnilo pro ní. Často s ní byl děda doma, protože pracoval jen ráno a máma s babičkou odpoledne. Takže teď trávila odpoledne sama doma. Jednou si hrála v obýváku a jen koutkem oka zahlédla postavu, která prošla v chodbě. Vždyť byla sama, nikdo tam nebyl. Ale ona věděla, že je to její děda, stejná postava, barva kůže, vlasů a i styl oblečení byl stejný.
Od té doby se začala zajímat o paranormální jevy a magii. Pochopila, že tohle vážně existuje.

O dva roky později byla se svým bratrancem a sestřenicí venku a hráli si, přišla k nim starší kamarádka kolem 15 a zeptala se jestli nechtějí vyzkoušet rituál přání. Museli být 4, tak ještě sehnali jednoho kamaráda.
Nina měla tenkrát problémy ve škole, kvůli matematice, která jí moc nešla. Tak si řekla, že její přání bude mít dobré známky. To bylo v létě. V září začala škola. Ten rok Nina prospěla s jedničkou a na konci druhé pololetí s dvojkou. Až na konci roku si vzpoměla na rituál přání a byla ohromená. Začala se ještě víc zajímat o magii a koupila si různý knížky.

Když jí bylo patnáct, jako správná puberťačka se zamilovala do spolužáka ale on chodil s holkou s vedlejší třídy. Tenkrát si řekla, že vyzkouší svoje první kouzlo. Napsala kouzlo, aby se ti dva rozešli. Napsala ho v lednu a naplánovala to na den Valentýnem. Každý den to kouzlo opakovala přibližně ve stejnou hodinu až do toho dne. Ten den bohužel Ninu skolila horečka a do školy jít nemohla. Její nejlepší kamarádka po škole dorazila a hned Nině řekla, že to její kouzlo vyšlo a opravdu se rozešli. Když se však Nina snažila o kouzlo lásky, tak jí samozřejmě nevyšlo. Možná ovlivnila rozchod a okolnosti, které k tomu vedli ale neovlivnila city.

Začala sbírat čím dál víc informací a kouzel a zkoušela je, některé nefungovaly, některé zase ano.
Když chodila na střední školu, učitelka zeměpisu jí neměla moc ráda. Při zkoušení jí dávala blbé otázky, tak aby z ní udělala blbku, zesměšnila jí před celou třídou.
Jednou to v ní už opravdu vyvrcholilo a použila na ní zatím jediné špatné kouzlo, které znala, kouzlo pomsty. Zopakovala ho třikrát a přitom se bez mrknutí oka dívala na učitelku. Druhý den přišla ta učitelka úplně vyměněná a dokonce Nina při zkoušení dostala dvojku. Opět byla neskutečně ohromená. Každá taková událost jí posunula dál.

Po svých 21 narozeninách už měla obrovskou víru v magii, několik magických symbolů zdobily její tělo a veškerou magickou ochranu měla. Nestalo se jí nikdy nic špatného, a když ano, vždycky to bylo k dobru, vždycky jí potkalo ještě větší štěstí. Bylo to neskutečné. Její kamarádka z dětství byla její pravá ruka, spolu dělali spoustu rituálů a Nina pochopila, že magie není jen v ní, je v všech ženách, akorát je k tomu zapotřebí hodně velká víra v sebe sama a v magii.

PS: Toto je opravdu podle skutečné události!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Komentáře

1 Helena Helena | 9. prosince 2012 v 17:11 | Reagovat

Něco podobnýho se stalo mojí kámošce :DDD
taky teď se furt snažíme a čteme různý knihy

2 bajus bajus | 5. prosince 2013 v 22:25 | Reagovat

A jake kouzla napr.
Moc se o to zajimam a chtela bych se aucit neco noviho ;) :3 :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama