Březen 2013

Nejak to pokulhava

25. března 2013 v 22:01 | Antje |  Moje keci a práce
Ahoj moc se vsem omlouvam, vim ze sem slibila ze tady budu vic ale rozbil se mi notebook a nejde zapnout proste. Obcas si pujcim notebook od segry meho pritele ale nemuzu tu sedet a psat clanky. 2.4 se vracim do Ceska tak snad tam budu mit vice casu na psani.

Tak tu zatim moc nezlobte Smějící se

Papa

Prosím moc všechny!!!!!!!!!!!!

13. března 2013 v 14:05 | Antje |  Soutěže
Na TV Nova právě je soutěž o nejhezčího psa!!!

Samozřejmě jsem tam s mamkou přihlásila našeho malého roztomilého pejska...

Hlasování je pomocí duelů nebo pouze stačí kliknout na tento odkaz ZDE. Pokud to budete projíždět a narazíte v duelech na mého pejska Píďu.


A tohle je on!!! Mého srdce šampión!!!

Deprese - Kamarádka na baterky

8. března 2013 v 16:40 | Antje |  Moje příběhy
Napíšu vám tady teď příběh a moc ráda bych chtěla říct, že to není podle skutečné události ale bohužel je a bohužel se to stalo zrovna mě...


Kamarádka na baterky


Deprese z peněz

7. března 2013 v 13:37 | Antje |  Moje keci a práce
Mám teď depresi z toho, že nemám moc peněz, nesnáším, když se musím omezovat a šetři peníze jen na jídlo. To je děs :D

Jsem holka, potřebuju peníze na to, abych se udržovala, nemluvím o tom, že potřebuju barvu na vlasy ale i ostříhat...

Říkáte si, že musím bejt cvok, řešit takový věci ale to asi proto, že nic jinýho nemusím a z deprese si dělám srandu.A zase mě to chytlo a zkoušela jsem si vydělat nějaký prachy na netu, narazila jsem na dobrou stránku, jmenuje se Gold email, mrknětě na to : ZDE

Nejde jenom o klikání ale taky prohlížení mailů, plníte i úkoly, a za splněné úkoly se dají získat peníze navíc. Za registraci získáte 150 Kč a poslat si jako první můžete 1000 Kč, takže než vyděláte prvního tisíc korun trvá to asi 3 dny. Když vydržíte klikat 3 dny a vyděláte litr, sami uvidíte, že ty peníze přijdou a tisíc korun navíc za 3 dny je docela dobrý přivýdělek. Někomu to třeba půjde pomalu ale je to spíš pro lidi, co chodí do školy, nebo jsou na mateřský a mají čas u toho sedět.


Nemám čas

7. března 2013 v 1:34 | Antje |  Moje keci a práce
Moc tady ted nejsem a ani moc nepřidávám články. Hrozně mě to mrzí a slibuju, že se o víkendu polepším a začnu dávat články a nové příběhy. I když nejsem nějaká pracovně vytížená, jsem trochu nemocná a dávat si do pořádku svůj život, každej den hodinu posiluju, pak se učím vždycky skoro dvě hodiny, pak přijde můj přítel, tak zahrajem nějakou hru a je večer uvařím večeři a mohu jít spát. Na blog úplně zapomínám, proto se omlouvám a slibuju, že to napravím. Příští týden nastupuju do práce takže budu sice méně ale snad si najdu vždycky alespoň půl hodiny za 2 dny napsat sem něco málo z mého magického světa... :)

Další výhra v soutěži

5. března 2013 v 17:47 | Antje |  Soutěže
Vyhrála jsem soutěž o nejlepší povídku. Soutěžní povídku naleznete ZDE

Získala jsem tento diplomek:A tuto animaci:


Příběh můžete ještě ohodnotit na mých stránkách na odkaze výše v komentářích!! Díky všem za hlasy!