Čím zaujmout chlapy

15. listopadu 2013 v 16:41 | Antje |  Láska

Zaujmi chlapa!


Nebylo by báječné vědět, co přesně na vašem těle nebo kolem vás přitáhne mužské pohledy? Teď máte tu možnost! "Když muž potká ženu, podvědomě se soustředí jen na určité body na jejím těle," tvrdí Jackie Black, autorka knihy Meeting Your Match: Cracking the Code to Successful Relationships.

O která místa se tedy rozhodně vyplatí pečovat a na co si dát pozor?
1. Sexy hříva
Za všechno může evoluce! Už v pravěku hledali muži podle vzhledu nejvhodnější partnerku k plození dětí. Husté kadeře signalizují, že je dotyčná zdravá a silná.
2. Jak se usmíváte
Když se smějete od srdce, oči se vám trochu přivírají. Díky tomu dokáže většina chlapíků rozlišit vynucený a pravý úsměv. Takže když předstíráte zájem a smějete se, i když nemáte důvod, oči vás prozradí.
3. Velikost party
Když jste obsypaná minimálně čtyřmi parťačkami, muž se k vám ani nepřiblíží. Pokud jste si vyrazila jen s kamarádkou, nechce vás od ní zase odpojovat. Takže perfektní počet lidí na palubě? Tři! Dvě družky se totiž zabaví a nebudou vás postrádat, když vás on pozve na drink k baru.
4. Výška hlasu
Studie dokazují, že muže zaujme spíš výše posazený hlas. Ukazuje totiž, že jste mladá a plodná. Tím vás ale nenabádáme k tomu, abyste se snažila mluvit jako upištěná animovaná postavička… Buďte prostě svá!
5. Poměr: pás a boky
A je tu zase evoluce. Muži instinktivně hledají ženu - matku svých dětí. Pokud je váš pás výrazně užší než boky, značí, že potomka mít můžete. Proto klidně švindlujte - třeba pomocí širokého pásku, který vám křivky luxusně vytvaruje.
6. Pleť, vizitka vaší duše
Fakt, že vaše pleť září, chlap vnímá tak, že jste psychicky v pohodě. Naopak úzkost a stres pokožku vycucá víc než vzduch na Sahaře. Jaké z této věci plyne morální poučení? Sáhněte po bronzeru.
7. Umělá hmota
Lépe řečeno umělé vylepšováky krásy. Třeba napletená hříva, nalepené řasy. V muži takovéhle zákroky vyvolávají pocit, že si dost potrpíte na luxus, což ho může odradit. Anebo dokonce, že nejste spokojená sama se sebou, což je ještě horší. Muži mají rádi zdravě sebevědomé baby.
8. Uhrančivé zraky
Na oči se většina lidí zaměřuje víc než na cokoliv jiného. Když si prohloubíte pohled výrazným líčením (třeba kouřovým nebo černými linkami), zajistíte, že nic jiného než vaše zraky ho z tohohle seznamu ani zajímat nebude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama