Láska v magii

23. ledna 2014 v 17:27 | Antje |  Magie

Láska a romantika v čarodějnictví


Když jsem se učila čarovat, získala jsem dvě cenné rady týkající se charakteru zaklínadel lásky.

  1. Jsou pouze dočasná. Láska procházé přílis mnoha různými fázemi a zlomy, aby na ni stačilo jedno zaklínadlo. Magie lásky slouží především k vašemu správnému nasměrování, abyste neztráceli čas a energii s nesprávnými lidmi. Se zaříkadly lásky zacházejte asi tak, jako s náplní do zapalovače. K dosažení uspokojivých výsledků je nezbytné vložit do vztahu jisté psychické a fyzické úsilé.
  2. Dobrá zaklínadla lásky, která vedou k dlouhodobým vztahům, jsou velice pomalá. Energie musí do jisté míry dozrát, abyste dosáhli uspokojení. Máte-li problémy s trpělivostí, měli byste své úsilí nasměrovat jinam, než začnete hledat svého životního partnera.
V čarodějnictví, stejně jako ve všem na světě, existují jistá pravidla a zákony. Zaklínadla lásky a romantiky jsou zvlášť ožehavá, protože pracujeme s proměnlivou energií vášně, která drásá srdce a zvyšuje krevní tlak. Následuje několik pravidel pro zaříkadla lásky:
  • Lidi se nelze přivlastnit. Nejsou osobní majetek. Proto zaříkadla omezující svobodu druhých jsou proti pravidlům a obrátí se proti vám.
  • Lidské vztah se neustále mění a rozvíjí s naším růstem a dozráváním. Energie všech vztahů je v ustavičném pohybu, roste, mění se a někdy umírá. Snaha zastavit tento pohyb se nevyplácí a vymstí se vám.
  • Lidé jsou jen lidé a nikdo není dokonalý. Každý vztah vám nepřinese takové naplnění, jaké byste očekávali. Naučte se respektovat druhé.
  • Nemůžete nikoho přinutit, aby vás miloval, ani kouzly a zaklínadly.
  • Skutečná lásky má více definicí, než si dokážete představit. Každý si jí představuje jinak. Vy lásku můžete spojovat se svitem Měsíce a náruíčí růží, zatímco vašeho přítele je to nedělní odpoledne na fotbalovém hřišti.
  • Všechna zaklínadla lásky provádějte v magické kruhu a pracujte s pomůckami, které jste aktivovali.
  • Zaklínadla lásky uplatňujte především na svou mysl, spíše než na druhé.

Pro více informací o zaklínadle lásky naleznete zde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama