Zaklínadlo lásky

23. ledna 2014 v 15:25 | Antje |  Magie

Sedm uzlů

Uzel znamená všeobecně spojení, svázání něčeho dohromady, nebo udržení nějakého stavu. Stabilita je v astrologické magii spojována se znameními Vodnáře (Vzduch), Lva(Oheň), Býka (Země) a Štíra (Voda). Zaklínadlo tedy provádíme, je-li Měsíc v některém z těchto znamení. Navíc Vzduch všeobecně urychluje události, Oheň obklopuje, Voda očišťuje a Země koření. K dosažení lepších výsledků vyvolejte všechny živly.

Pomůcky: Čtyři stuhy (43 cm) - červená (vášeň), bílá (čistota), zelená ( růst) a modrá (moudrost), dva malé zvonky, parfém nebo kolínská, kadeř svých vlasů.

Instrukce: Všechny pomůcky očistěte, posvěťte a aktivujte. Stuhy poskládejte na sebe a postupně svazujte sedmi uzly. Začněte ze středu a pokračujte ke krajům. Při vázání každého uzlu recitujte následující zaříkadlo:

S prvním uzlem se láska rodí,
s druhým uzlem láska roste,
s třetím láska přichází ke mně,
se čtvrtým naplňuje mé srdce,
s šestým se láska ustálí,
se sedmým se krví spojí.
Tak se staň!

Na každý konec svázaných stuh provázkem přivažte zvonek a spojte kadeří svých vlasů. Pak vše pokropte svou oblíbenou vůní. Přitom říkejte:

Bohyně svým dechem
rozdmýchá plamen
a láska pozná mé jméno.


Svázané stuhy si připevněte kolem kotníku nebo zápěstí, vložte do peněženky nebo noste v kapse. Každou noc po dobu jednoho týdne opakujte:,, Dech Bohyně," a otáčejte náramkem po směru hod. ručiček. Osmou noc pověste stuhy nad svou postel. Kdykoli ztratíte sebevědomí nebo odvahu, zazvoňte na zvonky. Nezapomínejte, zaklínadlo lásky si vyžaduje trpělivost!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama