Kouzelná kniha - přepsání starého příběhu

25. března 2014 v 11:36 | Antje |  Kouzelná kniha
Zdravím!! Myslím, že jste si všimli, že moje stránky jsou o magii a příbězích. Rozhodla jsem to spojit a udělat příběh o čarodějkách. Než však zveřejním první díl, na které usilovně pracuji už několikátý týden, řekla jsem si, že vám dám ochutnávku. Příběh popisuje život 3 dívek, které se za podivných okolností poznají a každá vládne jednou schopností.
Jejich nepřítel je samozřejmě celé podsvětí. Jména démonů jsou použita z opravdových démonů, co si různá náboženství pojmenovala a stejně tak i jejich schopnosti.
Litice je jedním z nejklidnějších částí Plzně. Proto všem obyvatelům přišlo velmi zvláštní případ žhářství. Podle policejní předběžné zprávy bylo zřetelné z důkazů, že mladá dívka Ela podpálila dům. Ohnisko bylo v obýváku, vedle spala její matka Natálie. Ela popsala, že jí tajemný hlas napovídal, aby zapálila dům a ona nechtěla. Když to začalo hořet, tak prý zapálený odpadkový koš se sám od sebe přemístil jinam, aby mohla její matka uniknout. Byla zavřena na psychiatrii. Případ řešila mladá policistka Mína , která sem byla zrovna přeložena z jiné části Plzně.
No a na pokračování si budete muset počkat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl(a) jsem tu!!!

ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama