Neznámý tvor nebo UFO?

13. března 2014 v 12:20 | Antje |  Paranormální jevy

V Panamě nalezli mrtvolu neznámého tvora.

Zdroj fotek: http://metro.co.uk/I v dnešní době žije na naší planetě řada záhadných tvorů, o kterých v podstatě vůbec nic nevíme. Mnozí z nich se objevují již v legendách a mýtech, jiní jsou úplně neznámí. Čas od času se však některou z těchto bytostí podaří vyfotit či dokonce nafilmovat. Potom lze samozřejmě jen spekulovat o tom, zda jde o dosud neobjevený živočišný druh, stvoření pocházející z hlubin vesmíru nebo prachobyčejný podvrh.


Bizarního tvora se nedávno podařilo chytit lovcům v Namibii. Video ukazující toto neobvyklé zvíře se během několika dnů stalo doslova hitem internetu. Následovala samozřejmě bouřlivá diskuse a spekulace o pravosti, či původu živočicha.


V některých případech je možné pracovat i s variantou, že fotograf/kameraman šťastnou náhodou zachytil bytost nadpřirozenou, tudíž neexistující (tedy alespoň podle většiny skeptiků, zvláště těch ateistických). Tak třeba pozoruhodný humanoidní tvor, údajně se potulující v oklahomských lesích, na první pohled připomíná "mohylového chodce" z amerického hororu Nová dcera.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na jaký druh filmů se díváš?

Komedie
Horor
Sci-fi
Fantasy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama